Onderwijsadviseurs

22-12-2015
​Terug naar Onze experts >>

​Klik op de naam van de onderwijsadviseur voor meer ​informatie over zijn/haar expertise en ervaring met passende perspectieven.

 

 

 

​Experts

Functie

Vakgebied

E-mail

Tel.​

Corine Ballering

Consultant (CPS Onderwijsontwikkeling en advies, Amersfoort)
Taal c.ballering@cps.nl​06 506 167 55

Nina Boswinkel

Adviseur en coach van leerkrachten basis- en speciaal(basis)onderwijs bij het vormgeven van rekenonderwijs (RekenBosWinkel)​Rekenen nina.boswinkel@gmail.com06 24 51 04 21

Ria Brandt

​Managing consultant (CPS Onderwijsontwikkeling en advies, Amersfoort)​Rekenen r.brandt@cps.nl06 31 02 63 58

Marie-José Bunck 

​Docent / Onderzoeker / Schoolbegeleider (Hogeschool Utrecht, Faculteit Educatie / Seminarium voor Orthopedagogiek, Utrecht ​Rekenenmarie-jose.bunck@hu.nl

Carla Compagnie

​Docent Master Educational Needs (MEN)
Onderwijsadviseur rekenen-wiskunde
Hogeschool Windesheim Zwolle
​Rekenen

cw.compagnie-rietberg@windesheim.nl

088 469 83 58

Ina Cijvat 

​Senior adviseur (Expertis Onderwijsadviseurs, Hengelo / Amersfoort)​RekenenIna.Cijvat@Expertis.nl

Ada van Dalen

Onderwijsadviseur (Marnix Onderwijscentrum / MOC, Utrecht)
en docent post-hbo master-SEN taal
Taal
a.vandalen@hsmarnix.nl 030 275 35 27

Maud Dolman

​Adviseur (KPC groep, 's-Hertogenbosch)​Rekenen m.dolman@kpcgroep.nl 06  53 38 85 75  

Yvonne van der Eerden 

​Onderwijsadviseur / Rekenspecialist (OBD Noordwest, Hoorn)​Rekenen yvandereerden@obdnoordwest.nl​06 46 64 60 64

Paula Eversdijk

Zelfstandig onderwijsadviseur en docent nascholing, Breda
Taal
eversdijk-melis@planet.nl076 541 01 95

Jiska van Hall

​Rekenspecialist / onderwijsadviseur Rekensupport, orthopedagoog​ (SBO Meander, Assen), eindredacteur StruX Rekenen (Uitgeverij Edu’Actief)​Rekeneninfo@rekensupport.nl06 12 74 31 22

Els van Herpen

​Beleidsmedewerker kwaliteit (Mytylschool Eindhoven)​Rekenene.vanherpen@ssoe.nl​06 49 85 06 90

Wilmie Jenniskens

Onderwijsadviseur (de Nieuwste Pabo / dNP, Sittard)Taal
wilmie.jenniskens@zuyd.nl​08850 796 66

Henk Logtenberg

​Rekenexpert PO - SO - VO - MBO in Europees en Caribisch Nederland (CPS Onderwijsontwikkeling en advies, Amersfoort)​Rekenen h.logtenberg@cps.nl

Jenneken van der Mark 

​Onderwijsadviseur / rekenspecialist PO (Sjen Onderwijsadvies, Drachten)​Rekenen info@sjenonderwijsadvies.nl​06 46 35 13 40

Karin van de Mortel

Principal consultant (CPS Onderwijsontwikkeling en advies, Amersfoort)Taal
k.vandemortel@cps.nl​033 453 43 43

Ine van de Sluis

​Adviseur (Onderwijs maak je samen)​Rekenen I.vandesluis@onderwijsmaakjesamen.nl​06 12 45 52 32

Belinda Terlouw

​Hogeschooldocent (Katholieke Pabo Zwolle)​Rekenen b.terlouw@kpz.nl​06 12 84 97 84

Marike Verschoor 

​Specialist in educatief uitgeven en reken-wiskundeonderwijs (Uitgeverij Zwijsen, Tilburg)​Rekenen m.verschoor@zwijsen.nl​06 20 73 73 67

Maaike Verschuren

​Procesconsultant / trainer (Katholieke Pabo Zwolle)​Rekenen m.verschuren@kpz.nl

Bronja Versteeg

​Rekenexpert (Rekenkracht)​RekenenBronjaversteeg@hotmail.com​06 12 09 87 96

Hann​eke Wentink

Lector Functionele geletterdheid in 
doorlopende leerlijnen (Saxion Academie Pedagogiek en Onderwijs Kenniscentrum en Onderwijsinnovatie, Enschede)
Taal w.m.j.wentink@saxion.nl​074 8516100

Hans van ’t Zelfde

​Onderwijstechnoloog / docent RWD / schoolbegeleider / adviseur voor KPO rekenlab (Hogeschool Avans / AVANS+, Breda)​Rekenenjc.vantzelfde@avans.nl

Diana Zwar​t

​Hogeschooldocent / ontwikkelaar en onderzoeker MSEN & MLI (Hogeschool Windesheim | Lid Kenniscentrum Educatie, Utrecht University)​Rekenen​088 469 99 11